Sayfa Yükleniyor...
Hakkımızda

Hakkımızda

BİZ BİR İNTERNET ÇÖZÜM AJANSIYIZ.
Kurumlara, işlerini internet üzerinde geliştirebilmeleri için destek oluyoruz.

2007 yılında kurulduk, bugüne kadar neredeyse tüm sektörlerden pek çok marka ve firma için dijital çözümler ve Internet çözümleri ürettik. Referans işlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Kurumların ihtiyaçlarını, sektörel gereksinimlerini iyi biliyoruz. Böylece, sadece bizden talep edilen işi üretmekle kalmıyor, daha proje aşamasından itibaren, bu işin maksimum fayda sağlaması için müşterilerimize önerilerde bulunuyor ve yardımcı oluyoruz.

Ekibimiz projelerin yaratıcı kısmını üstlenen tasarımcılar ve teknik kısmını üstlenen programcılardan oluşuyor. Uzun süredir birlikte çalışan ekip arkadaşlarımız, uyum içinde, yüksek kullanıcı deneyimi sağlayan ve yüksek işlevselliğe sahip işler çıkartmasına imkan sağlıyor.
2007'DEN BERİ BURALARDAYIZ

Nasıl Çalışıyoruz?

Sizi Dinliyoruz
 

Sizi Dinliyoruz
İhtiyaçlarınızı, bizden istediğiniz çözümün hedef kitlesini anlıyoruz.

Analiz Ediyoruz
 

Analiz Ediyoruz
Sektörünüzü, rakiplerinizi analiz ediyor, yıllara dayanan deneyimlerimizi ve teknik birikimimizi de kullanarak projenizi şekillendiriyoruz. Yapılacak işi, aşamalarını, takvimini ve bütçesini detaylı olarak yazıya döküyoruz.

Tasarlıyoruz
 

Tasarlıyoruz
Yapılacak işi çiziyoruz, maket haline getiriyoruz. Maketleri size sunarak görüşlerinizi alıyor, gerekirse maketleri geliştiriyoruz. Böylece, kısa bir süre içinde, bitmiş işin nasıl olacağı somut şekilde ortaya çıkıyor.

Üretiyoruz
 

Üretiyoruz
Projenizin özelliklerine göre gerekli olan kodlama, görsel tasarım, içerik çalışması, fotoğraf çekimi, video düzenleme gibi çalışmaları yapıyoruz.

Test Ediyoruz
 

Test Ediyoruz
Yapılan çalışmayı önce biz test ediyoruz, sonra size açıyoruz. Proje yayına girmeden istediğiniz kadar deneme fırsatınız oluyor.

Hayata Geçiriyoruz
 

Hayata Geçiriyoruz
Projenizi devreye alıyoruz.

Destek Veriyoruz
 

Destek Veriyoruz
Yapmış olduğumuz iş ne olursa olsun, kullanıldığı sürece destek veriyoruz. Dijital dünyada müşterimizi yalnız bırakmıyoruz.

Teklif İsteyin Modal Teklif İsteyin